Meal-Ready-to-Eat, Menu 10, Chili and Macaroni

Meal-Ready-to-Eat, Menu 10, Chili and Macaroni - Макароны і Чілі. MRE - розрахований на один прийом їжі. Запакований в товстий поліетилен з малюнками і назвою. Всього в армії 24 страви - меню, існують вегетаріанськи страви, а також популярні страви Італіії, Мексики і т.п. В різний рік випуску страви в загальному списку можуть мінятися.

Загальний вигляд складу пайку. Основна страва в додатковій картонній коробці для полегшення підігріву. Ложка і хімічний підігрівач. Додаткові напої і десерти можуть відрізнятися.

В кожному є гумка, (в червоній упаковці буде гостра гумка, зазвичай до гострих страв) серветка сірники, сіль. Все в окремому пакеті.

Копчена сушена яловичина, на вигляд не дуже, але гарна на смак, в міру суха, не пересушена і не гостра.

Крекери, сухі але їстівні. Ідуть як для сиру так і основної страви.

Сирний спред з халапеньйо. На смак як плавлений сирок, але з гострим привкусом.

Порошок напою вуглеводних електролітів з присмаком винограду. Використовується для збагачення організму електроліту які втрачаються при час потіння. На смак як енергетик, взагалі хімія. Але непогано не дуже солодкий.

Ванільний пудинг, для приготування необхідно гарно розмішати порошок, в пакеті це не зручно, тому розмішували в окремо. Необхідно щоб настоялося і через деякий час, гарний пудинг, дуже смачний.

Основная страва, хімічний підігрівач вже не працював, тому гріли на вогнищі. На смак макарони з шматками мяса, нічого гострого не було, спеції було в міру.

Підсумок, не дивлячись на те, що для даного меню, строк вживання давно вийшов, все було їстівне, хімія :). Ніяких наслідків не було. Було смачно і незвично по спеціям. Відрізняється від пайків України і ІРП.

Источник: 
http://airsoft.uz.ua
Читайте