2019-05-04: Сектор Ноль - Добова гра Операція: "Фантом"

Страйкбольні та інші заходи в Україні.
Аватар користувача
Casper
Повідомлень: 351
З нами з: 10:23 14 травня 2013
ММГ: JG G36, PJ M4A1, Galaxy MP7, USP/P8
Форма: 3FB TD, 5FB TD, Woodland, 3DC, MTP, Pashtuns, Oliv
Звідки: Ужгород

2019-05-04: Сектор Ноль - Добова гра Операція: "Фантом"

Повідомлення Casper » 12:07 01 лютого 2019

Зображення

Раєстрація

Традиційно комфорт та уют:
армійська казарма, де є спальні місця (матрас, подушка та ковдра армійська) +водовідведення в приміщенні казарми (вмивальники з холодною водою) та пічне опалення
їда-столовка армійська (вечеря 04.05.19 та сніданок 05.05.19 -армійського типу без зайвих ласощів-каша-тушонка-масло-хліб-чай)

БРДМ-2-працює всю гру та переходе із рук в руки
транспорт (Урал, ЛУАЗ, УАЗи може буде ще щось)-сторонні авто по узгодженню з організаторами
зведені блок пости,
піротехніка,
майстер з ремонту приводів-шукаємо бажаючи в лс чи по тел. 05о6648855 іван,
лікар справжній,
також запрошуємо тематичні магазини для акцій, торгівлі та будь-яких інших заходів..

Тема гри: військовий конфлікт двух рівних за силами військово-політичних блоків (Імперії та Республіки) за нейтральні землі із залишками інфраструктури під назвою сектор нуль. Кожен з них вже не перший рік тримає лінію фронта та контролює шматки доріг. В результаті постійних обстрілів був знищений останній населенний пункт с. Малинівка, населення якого розбіглося в пошуках кращої долі. Але десь неподалік замайорів прапор нейтрального польового госпіталя Червного Хреста.
Але уривки радіоперехопленнь нагадали про існування ще одного претендента на землі нульового сектора-Технократії, що розробляла операцію під кодовою назвою "Фантом".
Командування Імперії та Республіки посилили охорони своїх баз та контрольних блок-постів та створили спеціальні розвідувальні групи та групи резерву, оскільки ходили чутки про можливе застосування засобів массового ураження. Но укласти на цей період хоч якесь перемир'я не вдалося і вони продовжували протистояння.
До того ж лютували спраглі до наживи маргінальні елементи, що збивалися в банди та нападали на склади та блокпости заради їди та боєприпасів.
дозорні групи доповідали про військову присутність невстановленої ЧВК транспорт якої переіодично з'являвся в різних ділянках локації.


Правила гри: мілітарист із доповненнями-окремо транспорт, мертвяки, поранення-буде розписано нижче.
Кількість основних сторін: 2 (сині (імперія), червоні (республіка),
допоміжні рольові та організарські групи:
банда 4-5 чоловік -одяг цивільний без позначеннь -озброєння ак (боєзапас до 60 шарів), вторічка, дробовік, ніж, гранати,
ЧВК 5-7 чоловік-колір чорний,
Медперсонал польового госпіталя-халати білі червоні хрести на пов'язках,
та ін рольові персонажі про яких стане відомо в ході гри (агенти технократії)

боєкомлпект: багато механ чи 1 бункерний магазин дозарядка біля своєї техніки чи котролюємих точок, базі чи мертвяку.
Піротехніка: будь-яка безпечна для людей із контролем від ініціатора на предмет правил пожежної безпеки
Характер гри: позиційне протистояння із мирними та військовими маневрами
Дата проведения: 4-5 травня 2019
місце проведення: військовий полігон в с. Ропча Сторожинецького району Чернівецької області
побажання та пропозиції в цій темі
Внесок 450 грн на карту привата або на полігоні 500 грн
карта приватбанка 5363 5423 0574 3701 кожакарь І.Ю. призначення платежу не вказувати після оплати писати мені в Лічку кількість людей і ФіО платника -місто-команда
без оплати грають: рольові персонажі, командири сторін, водії, фото та відео кореспонденти.

Розстановка сил:
Імперія отримавши кілька перемог змогла відбити значну частину території та закріпитися на опірних блок-постах та узяти під контроль дороги. Прийшлося змінити місце свого оперативного штабу та захистити його підступи. Періодично приходилось потерпати від нищівних артобстрілів Республіки та недавати їй просуватись тотальним мінуванням.

Республіка повернулася в статичну позиційну війну, через останній невдало втілений план "Обрій" населення с. Малинівка врятувати вдалося а от частину важкого озброєння разом із боєскладом було втрачено. Сил для потужного нищівного удару не було. Того в основному працювала розвідка та артилерія для недопущення просування контрнаступу Імперії.
організаційні моменти:
1.доїзд
2. розпорядок:
реєстрація до 01.05.2019 можна і пізніше, але є шанс попасти вже не за сторону яку хотілось би)
1. заїзд 04.05.19 з 09.00-11.00 (бажаючи можуть приїхати 03.05.19 в п'ятницю -про що попереджати завчасно та кількість авто)
2. підготовча стадія 11-00-12-00-(вихід сторін на позиції)-шикування на плацу не буде-все доводиться командирам сторін та в друкованому вигляді.
3. старт першої міссії 12.00 завершення в 19.00
4. 19.00-20.30 вечеря
5. 21-00 старт нічної -завершення 02-00
6. 03.00-08.00 відпочинок
7. 05.11.2018 з 08.-00 по 09.-00 сніданок
8. 3-тя міссія з 10-00 по 14-30
9. плац 15-00 -шикування та підведення підсумківкарта полігона:

Зображення

3. дисципліна
кожному з гравців буде видана опізнавальна номерна пов'язка

у випадку наджодження на гравця прямих скарг за номером організаторами буде вжито засобів впливу на порушника - скарги можна подавати і по закінченню гри.
також на полі вбивчо діють мати та інші конфлікти, що вийшли за межі ігрового сценарію-усі хто підтримав словесну баталію йдуть в мертвяк.
крім того буде продовжено інститут шерифства (найбільш досвічені ігроки зі спеціальним розпізнавальним жетоном, що на правах оргів мають право вирішувати незрозумілі ситуації та виводити людей зі гри); в кого є пропозиції по кандидатурам пропонуйте в темі чи в лс.

комплектація бійця
-позначення вбитого біла чи червона пов'язка;
- підсвітка пострілу чи фонарік, що вмикається до початку стрільби;
- мертв'ячні червоні маячки;
- бинти, або жгути, турніти сат;
- засоби звязку;
-запас питної води на добу (бо в казармі в крані вода технічна)
-спальний мішок (кроваті, матраси, ковдри армійські та подушки в наявності)

алкоголь дозволено в не ігрових місцях
в разі початку гри в алкосвинострайк БАН
в разі виявлення осіб під сильнодіючими препаратами БАН

ГРА ТА ДОПОВНЕННЯ

Відігравання влучання-впав чи сів, окрім їзди на техніці, про що буде нижче.

одне влучання в легко екіпірованого бійця (без сібзу)-поранення, якщо 2 чи більше -ігрова смерть, сумніви щодо кількості влучаннь-також смерть.
одне влучання в бійця в Сібз (шолом та бронік) -контузія, друге-поранення, 3 та більше-смерть, сумніви щодо кількості влучаннь-ігрова смерть.
влучання в привід чи інший засіб ведення вогню 1 хвилину імітувати його ремонт чи від'єднати магазин та поставити на запобіжник/ через хвилину можна користуватись знову. Інший варіант перейти на вторічку відразу.

на техніці контузія та поранення -рахуються, но не відігруються - безпека в приорітеті.
допомога пораненим дозволена лише в техніці, де для цього є простір та безпека перебування-інакше тільки після зупнки транспортного засобу.

при знищенні усього транспортного засобу фугасом чи гранати в кузов-весь бійцівський склад рахується знищеним та змінивши прапор на білий висуваєься в найближчий мертвяк.

підрив ігрових вибухових пристроях чи вибуху біля бійця (ближче 5 м) незалежно від сібзу ігрова смерть відразу-сумніви про відстань -смерть.

гумовий ніж незалежно від сібзу-один дотик зі словами "ніж" -поранення -другий, дотик- зі словами "ніж"-ігрова смерть, тобто для знищення 1-ї людини ігровим ножем потрібно 2 -дотики зі словами -голосно чи прошепотіти так щоб для ігрока було зрозуміло.

поранення
кожен ігрок має право на поранення, боєць в сібз (шолом та бронік з імітаторами плит) має право на контузію, а потім вже поранення при повторному влучанні.

Після поранення ігрок живе 3 хвилини до його медичної стабілізації (перев'язка повного бинта/ накладання турнікета чи жгута, який знімається лише у мертвяку -втрата тунікета в процессі гри чи розмотаний бинт ігрова смерть). Надавати допомогу можна самому собі, а можна залучати своїх сокомандників чи ворогів. При наданні допомоги ворогам бієць рахується полоненим. При небажанні здаватися є право самогубства-вторічка, привід, ніж , або граната біля себе не далі ніж 1 м.

Поранений чи контужений-відіграє як він це у'являє, але впав, сів, сперся на щось-зброя не в руках, можна мовчати, стогнати чи звати на допомогу і в рацію в тому числі. Пересуання можливе лише ползком до найближчого укриття. Розмови короткими фразами про що завгодно.
єдине виключення для пораненого чи контуженого коли можна тримати зброю в руках тільки для ігрового самогубства.

мертвяки -стаціонарні -20 хв для кожної сторін окремі.

можна використовувати транспорт як перевізник мертвих солдат але має бути позначений білим прапором над кабіною чи білими повязками з обох сторін кабіни-такий транспорт при спрацюванні фугасів не спиняється, обшуку на блок-постах не підлягає, умовнии загороджувальними спорудами не спиняється.

Посилення периметру охоронюваних об'єктів дозволено мінно-інженерними спорудами. Це імітація проволки-в житті синя мотузка, та імітатори протитранспортних загороджень на фото.

"ігрове загородження"

Зображення
пройти кріз таке загородження можно реально перерізавши чи проповзти під нею, відновити-знову зав'язавши перерізані краї на вузлик. Піднімати та переступати не можна.
ігрову проволку та її опори можна мінувати та встановлювати на ній сигналізатори руху.
дороги такою проволкою не загороджуються для цього виготовляються спеціальні згороджувальні конструкції у вигляді деревяних протитранспортних їжів. Таких я на фото
Зображення
при наявносі таких на дорозі техніка спиняється і супровід чи бієць який злазить з техніки розчищає проїзд. недозволено щоб це робив сам водій транспортного засобу. окрім випадків коли техніка везе в мертвяк під білим прапором.

об'єкти гри

обєкти сторін


у кожної із сторін будуть важливі об'єкти: блок-пости, оперативні штаби, військові склади, бази та схрони банд.
на кожному з них буде ігровий паспорт об'єкта та інша документація. Паспорт об'єкта потрібен для визначення його статусу та фіксації захоплення.
Фіксація захоплення спуск прапора сторони -підняття свого для іншої сторони\для банд та чвк спуск обох, окрім своїх баз де піднімається лише їх прапор.
А також обов'язково -запис у ігровому паспорті даних згідно граф.

Зображення

об'єкти активні під час усіх 3-х міссій. в перервах між місіями бажаючі можуть займатися розвідкою/пошуком інформації і схронів, перебудовою своїх об'єктів та мінуванням ігрових об'єктів, окрім центральних доріг-записи в паспортах, зміна прапорів, чи перенесення ігрових предметів в міжмісійний час заборонена

нейтральні обєкти на ігровій карті будуть нейтральні об'єкти у вигляді імітації трупів які дозволено обшукувати та забирати у власне користування предмети які будуть знайдені по карманах та рюкзаках. переносити ці імітації та забирати з них форму, або інше встановлене на них майно макети зброї в тому числі-заборонено.

перепони та укріплення.
на карті будуть бліндажі та блок-пости, деякі стінки яких будуть укріплені плащ-палатками та брезентом-згідно сценарія вони є повноцінними стінками за якими можно ховатися в разі її закріплення нерухомо.

конкурс-розіграш
якщо хтось виявить бажання з наших спонсорів та благодійників
відео-конкурсу розіграшу на попередній грі дивитися з 17-50

Ratmiros
Повідомлень: 1
З нами з: 00:49 22 березня 2018
ММГ: G,M,AK
Форма: Multicam, Flektarn

Re: 2019-05-04: Сектор Ноль - Добова гра Операція: "Фантом"

Повідомлення Ratmiros » 09:41 03 квітня 2019

1. Ужгород, выездная сборная "Zoloto Karpat".
2. 11 человек.